Anglická olympiáda 2017

Na konci novembra 2016 sa v našej škole uskutočnil 27. ročník  Olympiády v Anglickom jazyku. Devätnásť žiakov si otestovalo  svoje vedomosti  v dvoch kategóriách.

Kategória 1A je určená  pre žiakov 5.,6. a 7. ročníka. V tejto kategórii sa víťazkou stalaTamara Lieskovská zo 7.A, na druhom mieste skončila Kamila Líšková zo 6.A a tretia bola Alexandra Blažková zo 7.A triedy.

V kategórii 1B si zmerali sily ôsmaci a deviataci,  zvíťazil Michal Hutira z 8.A, druhá skončila Nicole Guzmická z 9. A a na treťom mieste sa umiestnila Agata Žuk Olszewská z 9.A.

Do obvodného kola, ktoré sa konalo 17. 1. 2017 postúpili víťazi  z obidvoch kategórií a Michal skončil ako úspešný riešiteľ v kategórii 1B na 13. mieste.

Miškovi blahoželáme a ostatným ďakujeme za účasť a odvahu.

(text, foto: Mgr. B. Rajtarová)