Majstrovstvá okresu Nitra v OB

Teplo, slnko a chuť súťažiť vylákalo našich chlapcov a dievčatá do mestského parku  na Sihoti  v Nitre  zabehať si.

10 dievčat a  6 chlapcov z  našej základnej školy sa 25. apríla zúčastnilo majstrovstiev  nitrianskeho  okresu  v  orientačnom  behu.

Celkovo sa na štart postavilo 108 chlapcov a 98 dievčat.

A boli sme úspešní :  Z kategórie  družstiev  sme  si  odniesli  dve  2. miesta.

V  kategórii jednotlivcov  sme  obsadili  1., 2. aj 3. miesto.

Za   družstvo   chlapcov  behali  a  bojovali – Belák Erik ( 9. B ),  Klačko Dávid ( 8. B ), Cok Daniel ( 8. A ), Hugo Fabián ( 7. A ), Šimko Filip ( 7. B )  a  Kravár Marek ( 6. A ).

BELÁK  ERIK  vyhral  2. miesto

Za družstvo dievčat  súťažili – Kisová  Klára ( 9. B ), Odlerová Daniela ( 9. B ), Čanigová Mária ( 9. B ), Kónyová Lilia Anna ( 9. A ), Ščurková Milena ( 9. A ), Radecká Barbora ( 8. A ), Michaličková Sofia ( 7. B ), Jašíčková Lea ( 6. B ), Frišová Izabela ( 6. B ) a Vavrovičová Terezka ( 6. A ).

MICHALIČKOVÁ  SOFIA zvíťazila  =  1. miesto

KÓNYOVÁ  LILIA  ANNA  obsadila  krásne  3. miesto

Do  krajského  kola,  ktoré  sa  bude  konať 7. mája, postupuje  družstvo   3  chlapcov  a  3  dievčat.

Dievčatám a chlapcom srdečne blahoželáme a držíme päste  !!!

Mgr. Hatinová  Dajana