Všetkovedko 2018

Štvrtok  30. novembra  48 našich žiakov 2. až 5. ročníka „bojovalo“ o titul najmúdrejšieho medzi najbystrejšími. Riešili Všetkovedka. A už vieme výsledky, ako v tomto boji dopadli.  26 detí získalo titul Všetkovedko a 22 žiakov zasa titul Všetkovedkov učeň. Všetkovedkom školy sa stal Jurko Čulák z 2.A .

S polročným vysvedčením si všetci súťažiaci odniesli domov aj diplomy a Všetkovedkovia k tomu aj vecné ceny od organizátora súťaže Talentída.

Naši Všetkovedkovia:

2.A – Veronika Nováková, Anna Žitňáková, Alexanda Bírová, Šimon Benc, Juraj Čulák, Paulínka Moravčíková,                   Sára Romanová

2.B – Daniel Barta

2.C – Terezka Tkáčová, Michal Ostertág

3.B – Viliam Tužák, Damián Libant, Katarína Vallová, Hanka Matejková, Rafael Ďurica

4.A – Timotej Petrík, Daša Martincová, Samuel Hollý

4.B – Jakub Jazvinský, Anna Molnárová, Katarína Drndzíková, Júlia Vojtechová, Linda Dalošová

5.A – Timotej Tužák, Dominik Čepček, Martin Kettnann

Výhercom srdečne blahoželáme.

(text, foto: Mgr. S. Porhajašová)