Stolný tenis

Vo štvrtok  27. septembra  sa v Dome  Matici Slovenskej v Nitre  na Čermáni uskutočnil II. ročník Matičného stolnotenisového turnaja ku dňu Ústavy Slovenskej republiky.

Organizácia, zabezpečenie, účasť a samotný priebeh súťaže bol na výbornej úrovni. Turnaja sa zúčastnilo asi 10 základných škôl z Nitry a okolia. Účasť súťažiacich bola vysoká. Našu školu reprezentovali títo žiaci :

Sebastián Škandík  z  5. B

Damián  Lenčéš  a  Dávid  Belko  zo  7. A

Marko  Durza  z    9. A

Súťaž prebiehala v 2 vekových skupinách  -  mladší a starší žiaci.  Každá kategória mala zostavené skupiny po 4 hráčoch. Dôležité bolo vyhrať čo najviac duelov a prebojovať sa čo najvyššie.

Sebastián  Škandík  získal  1. miesto  v kategórii  mladší žiaci a  Damián  Lenčéš  obsadil  4. miesto v  kategórii  starší  žiaci.

Všetkým  chlapcom srdečne gratulujeme a  prajeme  veľa  športových  úspechov!

(text, foto: Mgr. Dajana Hatinová)