Majster Slovenska, Európy a sveta

Aj tento rok Miško na sebe tvrdo pracoval, aby mohol úspešne reprezentovať Slovenskú republiku, aby sa mu podarilo obhájiť získané minuloročné  tituly Majstra Slovenska, Európy a sveta. Nepoľavil v tréningoch práve naopak,  ešte viac sa snažil na sebe popracovať. Výsledky sa dostavili a podarilo sa nemožné. V roku 2018 Miško získal všetky cenné tituly. Titul Majster Slovenska, Majster Európy a Majster sveta. Týmto sa oficiálne stáva dvojnásobným majstrom všetkých uvedených titulov.

Prečo nemožné? Lebo získať titul je ťažké, ale obhájiť a byť už druhý rok po sebe na vrchole svetovej a európskej špičky si vyžaduje skutočne veľa driny, disciplíny a sebazaprenia. Sezóna je za nami. Športovci, ktorí cvičia aj „srdcom“ si nemôžu dovoliť dlho oddychovať. Preto po vytúžených víťazstvách bude náš najúspešnejší chlapčenský pretekár vo fitness detí naďalej na sebe pracovať, nacvičovať ďalšie silové, akrobatické, gymnastické prvky  a zostavy, aby mohol aj v budúcom roku úspešne reprezentovať Slovensko na majstrovstvách sveta v Mongolsku a iných dôležitých súťažiach.

Všetci sa tešíme z Miškovho neobyčajného talentu a srdečne mu blahoželáme k víťazstvu.

(text, foto: Bc. Zuzana Müllnerová)