DEŇ UČITEĽOV

Tento deň nám pripomína, že učitelia sú základom každej vzdelávacej inštitúcie a ich práca je neoceniteľná.

Pri príležitosti sviatku Dňa učiteľov Regionálny úrad školskej správy v Nitre slávnostne ocenil 34 pedagógov Nitrianskeho kraja a medzi nimi našu pani učiteľku Mgr. Gabrielu Kratochvílovú za celoživotnú pedagogickú činnosť v oblasti slovenského jazyka, občianskej náuky a za bohatú mimoškolskú a publikačnú činnosť. Pani učiteľke Kratochvílovej srdečne blahoželáme! Ocenenie, ktoré dnes prijala je len malým prejavom vďačnosti za to, čo táto výnimočná a srdečná pani učiteľka urobila pre školstvo a generácie detí.

Všetkým učiteľkám a učiteľom, vychovávateľkám a ďalším pedagogickým zamestnancom želáme ku Dňu učiteľov neutíchajúcu lásku k poslaniu šíriť vedomosti a formovať mladých ľudí, veľa vonkajšej aj vnútornej motivácie vykonávať toto poslanie s láskou.