Škola v prírode

Naši štvrtáci sa celý rok tešili do školy prírody. A dočkali sa! Od 12. do 16.júna boli vo Veľkej Lomnici. Po dlhšej,ale za to veselej ceste, ich čakal hotel priamo pod Lomnickým štítom. Vynikajúca strava, pekné izby, futbalové ihrisko a preliezky, to všetko mali k dispozícii počas celého týždňa.

Každý deň mali deti olympiádu, súťaže, možnosť zahrať si vybíjanú, futbal, či dosýta sa vyšantiť na ihrisku. Nechýbalo ani maľovanie tričiek, tanečné rozcvičky a DJ Rajčina rozprúdil zábavu na štvrtkovej diskotéke. V stredu boli deti na výlete v Tatranskej Lomnici, kde navštívili múzeum TANAPu, zahrali sa v parku a mali možnosť si kúpiť aj malú pamiatku na tento výnimočný týždeň. Deti sa vrátili veľmi spokojné, šťastné a plné nových zážitkov a skúseností.