Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Fyzikálna show alebo Fyzika všetkými zmyslami.

Zaujímavé pokusy, ktoré sa len tak nevidia. Otázky, hľadanie riešení, tipovanie, vysvetlenia, smiech, objavovanie a dvaja zanietení pedagógovia nás sprevádzali svetom ohňa a vody.

 “Cieľom podujatia je umožniť žiakom spoznávať krásu prírodných vied a podnietiť ich záujem o fyziku a jej zaujímavé javy. Našu vianočnú show pripravila Fakulta prírodných vied a informatiky UKF v spolupráci s občianskym združením Viac ako učenie. Navštívilo ju približne 1000 žiakov základných škôl z celého západoslovenského regiónu.“ napísala PaedDr. Ľubomíra Valovičová, PhD

Žiaci 7.A a 7.B sa vrátili obohatení a povzbudení, aké sú prírodné vedy zaujímavé.Experimenty si môžete pozrieť na stránke https://www.facebook.com/VAUoz


(text: Mgr. Z. Heczková, Mgr. B. Farkašová)

Novinky v kocke