Virtuálny deň otvorených dverí na GCM

Gymnázium sv. Cyrila a Metoda pozýva žiakov ôsmych a deviatych ročníkov a aj ich rodičov na Virtuálny deň otvorených dverí na Gymnáziu sv. Cyrila a Metoda v Nitre.

Keďže tento rok pre pandémiu nie je možné navštíviť našu školu fyzicky, otvárame ju aspoň virtuálne. Takto chceme žiakom končiacich ročníkov poskytnúť alternatívu ku klasickému DOD prostredníctvom živého online vysielania, ktoré sa uskutoční dňa

17. 12. 2020 od 17:00 hod.

Počas vysielania sa Vám prihovorí:

• vedenie školy
  • zástupcovia pedagogického zboru
  • duchovný správca školy
  • žiaci a absolventi

Dozviete sa:

•  Informácie o ponúkaných študijných odboroch
  •  O kritériách a podmienkach prijatia
  •  Základné informácie o živote na škole: predmety, duchovné aktivity, krúžky, život na internáte

Budete mať možnosť:

• Vidieť priestory školy
  • Počuť našich vyučujúcich, ktorí Vám priblížia niektoré predmety
  • Počuť našich študentov, ako sa im študuje na GCM, ako sa im žije na internáte, čo im GCM dáva
  • Počuť našich absolventov, čo im GCM dalo

Počas vysielania bude môcť klásť otázky prezentujúcim prostredníctvom interaktívneho chatu.

Na virtuálne DOD je možné sa prihlásiť cez nasledujúci link: DOD na GCM.

Po otvorení linku sa Vám objaví ponuka s možnosťami. Zvoľte možnosť “Sledovať radšej na webe“ a následne – pripojiť sa ako “anonym“.

Bližšie informácie o štúdiu nájdete aj na našej webovej stránke www.gcm.sk v časti štúdium/prijímacie konanie 2021.

Veríme, že sa takýmto spôsobom dozviete potrebné informácie, ktoré Vám  pomôžu pri výbere ďalšieho štúdia.

Tešíme sa na Vás vo štvrtok 17. 12 . 2020 o 17. 00 hod.

Gécemáci