Rebel Run 2022

Niektorí naši žiaci nezaháľajú ani cez prázdniny. Žiaci Paľko a Elenka Kostolníkoví,  Kristína Viskupová,  Jakub Škerlanec, Timotej Petrík, Lea,  Luky a Emka Cintuloví s pani učiteľkou Cintulovou sa zúčastnili pretekov Rebel Run 2022 v Trnovci nad Váhom. Je to beh s rôznymi prekážkami ako napr. prechod jazerom, rúčkovanie, preliezanie vysokej steny, nosenie pneumatiky, balans, beh cez pneumatiky, plazenie pod drôtom atď. V prípade nezvládnutia prekážky sa robia trestné angličáky (burpees).

Takže preteky to sú náročné a tentokrát mali aj špeciálne čaro  - konali sa v daždi. V cieli čakala na každého zaslúžená medaila a finišerské tričko. A naši chlapci vybojovali aj krásne umiestnenie: Jakub Škerlanec sa umiestnil na 1.mieste a Timotej Petrík na 2.mieste vo svojej kategórii. Srdečne im blahoželáme!