Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Lukov dvor

DSCF4306.JPG – 53.38 kBV nedeľu 12. júna prežili deti, rodičia a učitelia 4.A triedy nádherné popoludnie na Lukovom Dvore.  Stretnutie bolo o to emotívnejšie, že sa nieslo v znamení rozlúčky s pani učiteľkou a pani vychovávateľkou po štyroch rokoch školského života.  Počasie nám prialo, nepršalo, aj keď v iných častiach mesta spŕchlo. Ako povedala jedna mamička, počasie bolo požehnané. Radosť, smiech a zábava sa ozývali z každej časti tohto krásneho areálu. Opečené špekáčiky, o ktoré sa postarali oteckovia, chutné koláčiky od mamičiek a sladké čerešne a melóny chutili vari všetkým. Najviac našim mladým futbalistom, ktorí sa snažili zdolať vo futbale tím svojich rodičov.

Štyri roky ubehli v tejto zostave rýchlo ako voda. Za ten čas sa vytvorilo živé a priateľské spoločenstvo nielen medzi deťmi ale i  medzi rodičmi. Milí rodičia, ďakujeme za krásne chvíle a vzájomnú spoluprácu s vami.

 

(text: S.Porhajašová, S. Vrbová)

Fotogaléria

Novinky v kocke