Základná škola sv. Svorada a Benedikta

Veľké futbalové finále

V utorok 10.4. sa popoludnie v školskom klube nieslo v športovom duchu. Chlapci, druháci a tretiaci, hrali totiž veľké futbalové finále o zlatý pohár. Vo finálových zápasoch zúročili všetky zručnosti získané na futbalovom krúžku. Po úvodnom hvizde trénera a rozhodcu p.Petra sa to všetko začalo! Poviem vám, že atmosféra bola vynikajúca a dievčatá povzbudzovali, čo im hrdlá stačili. Napriek tomu, že vynikajúci boli všetci, predsa často rozhodol o víťazstve gól v poslednej sekunde. Najlepším strelcom ligy s počtom gólov 20, sa stal Lukáško Cintula z 2.A triedy. 

A tu je už poradie zúčastnených mužstiev:

4. miesto: 2.B trieda

3. miesto: 3.B trieda

2. miesto: 2.A trieda

1. miesto: 3.A trieda

Všetkým srdečne blahoželáme a prajeme ešte veľa úspechov a radosti zo športu.Smile

Fotogaléria

(text a foto: Mgr. Katarína Borovská)

Novinky v kocke