Piataci s angličtinou

V piatok 1. 12. 2017 prežili naši piataci z 5.A a 5. B zaujímavý deň s angličtinou. Bol to Deň anglickej literatúry so študentmi anglistiky a amerikanistiky z UKF. Študenti si pre žiakov, ktorí boli rozdelení do dvoch skupín, pripravili rôzne hry, úlohy i divadelné predstavenie. A to všetko v angličtine. Žiaci sa učili a zabávali.

Toto sú reakcie niektorých z nich:

Celý čas som sa výborne bavil. Divadlo o priateľstve bolo vynikajúce. Naučili sme sa veľa o priateľstve. (M.K.)

Bolo to zaujímavé a aj zábavné. Najlepšie bolo, ako sme na balóny písali slová . (S.S.)

Celý deň som sa výborne zabávala. Bol to skvelý deň. (N.G.)

Najviac sa mi páčilo divadlo. Bolo to super. Chcela by som to zažiť ešte raz. (N.J.)

Mne sa páčil program a páčilo sa mi, aké sme mali animátorky. (L. J.)

Mne sa veľmi páčilo, ako sme hrali divadlo a živé pexeso. A naše animátorky boli veľmi milé.

Podľa mňa ten deň nemal chybu. Teším sa na ďalší taký super deň. Všetko bolo super. (Z. K.)

(text, foto: Mgr. B. Rajtarová)